Hloupý a němý

7. dubna 2011 v 19:48 | Lola |  Blah blah kecy kecy
Nudila jsem se ve škole a pozorovala lidi.

Kus života nás učí věci, co nikdy nebudeme potřebovat. Je to zbytečný... Uklízení je zbytečný. Proč to dělat, když stejně pak nic nenajdu, vnitřně mě to neuspokojí... Až budu chtít, udělam to. Mám ráda svůj chaotickej prostor. Když to tak vezmu, je tu hodně zbytečných věcí. I vztah asi. Mít vztah je sice vážně hezký, pokud funguje a fungovat bude i dál.
Všechno je to v lidech. Chovaj se jak banda kreténů, který neví a maj jen pitomý vtipy. Oni jsou tady, žerou všechny ty nesmysly, co do nich cpou. Jejich problémy jsou k smíchu... Tím nechci říct, že ty moje kinder-problémy jsou horší, ale nemusím je někomu cpát, aby mě politoval, a dělat z nich nevyřešitelný potíže. To je pěkná blbost. Smutné. Jejich poznámky na mě, na mé přátele. Jako by mě to mělo rozhodit... jenže já si jen řeknu, že jsou naprosto stupidní a jdu dál. Jejich zbytečný činy. To prostě nemůžou jít a držet hubu? Oni si to asi těžko uvědomí. Stádo oveček - hele, ta je nějaká divná, zahlásíme na ní.
Každej den být znechucená z lidí, co míjim. Nejde to moc ignorovat, chce se mi z toho zvracet. E=mc^2, jo, ale pomůže ti tohle, až tě budou mlátit, smát se ti? Ne. Pomůže ti, že doma budeš mít uklizeno? Nejspíš ne... pokud ty pokrytce nebudeš chtít zabít a pak budeš potřebovat odklidit jejich těla, potom by úklid domova byl fajn praxe.
A tak se izolujem od většiny lidí, nacházíme lepší světy, smějeme se "němým hloupým" lidem a kouříme cigarety.
I SEE DUMB NUMB PEOPLE
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 E. E. | 8. dubna 2011 v 22:00 | Reagovat

Ráda sem chodím, ráda to tu čtu a i přes ty na první pohled možná nic neříkající články (vůbec to nemyslím ve zlým) cítím, že jsme si dost podobné.
Tenhle článek mě ale bavil ještě víc než ostatní, víc jich takových. :)

2 Ivo Zedek Ivo Zedek | 13. dubna 2011 v 13:11 | Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=VK16w_Esrno

:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama